کاربران گوشی اچ تی سی Exodus 1s می‌توانند ارز دیجیتال استخراج کنند

کاربران گوشی اچ تی سی Exodus 1s می‌توانند ارز دیجیتال استخراج کنند

کاربران گوشی اچ تی سی Exodus 1s می‌توانند ارز دیجیتال استخراج کنند

کاربران اچ‌تی‌سی Exodus 1s در آینده ای نزدیک می توانند ارز دیجیتال مونرو استخراج کنند. اچ تی سی اعلام کرده اپلیکیشن DeMiner مربوط به شرکت Midas Labs کاربران را قادر می سازد تا بتوانند ارز دیجیتال استخراج کنند.

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، اپلیکیشن DeMiner به کاربران اچ تی سی امکان ی دهد تا بتوانند ارز دیجیتال مونرو استخراج کنند. هدف از این کار کاهش مصرف انرژی توسط ماینرهاست. اچ تی سی در تلاش است تا بتواند با استخراج ارز دیجیتال توسط گوشی های هوشمند انرژی و هزینه کاهش پیدا کند. اپلیکیشن طراحی شده برای گوشی اچ‌تی‌سی Exodus این گوشی را قادر می سازد تا بدون استفاده از شارژ گوشی، عمل ماینینگ را انجام دهد.

گوشی اچ‌تی‌سی Exodus قابلیت اجرای نود کامل بیت کوین را دارد به همین دلیل به عنوان یک گوشی همراه برای استخراج ارز انتخاب شده است. فیل چن، مدیر ارشد اچ تی سی در مورد نرخ هش ماینرها می گوید: “افزایش تعداد گوشی های هوشمند می تواند به ما کمک کند تا قدرت استخراج را توزیع کنیم. هم اکنون ارزهای دیجیتال در معرض خطر هش ماینرهای بزرگ قرار دارند. “

توسعه اپلیکیشن ها برای استخراج ارزهای دیجیتال می تواند به نرخ هش کمک کند. انرژی مصرفی در گوشی های هوشمند برای استخراج بسیار پائین است و می تواند آن را به یک دستگاه مناسب برای استخراج تبدیل کند. جری لی، مدیر عامل Midas Labs می گوید: برای توسعه این اپلیکیشن از فریم ورک های متن باز شروع کردیم و سپس استخراج ارز دیجیتال توسط گوشی را توسعه دادیم.