عضو مصنوعی ای لیمب پالس I Limb Pulse

عضو مصنوعی ای لیمب پالس I Limb Pulse
عضو مصنوعی ای لیمب پالس I Limb Pulse

این شرکت اسکاتلندی یکی از پیشرو ها در تکنولوژی عضو مصنوعی بایونیک در جهان می باشد. اولین شرکت تولید کننده انبوه اعضای مصنوعی بایونیک برای نیم تنه بالا در جهان است. در حال حاضر ۱۲۰۰ مشتری در سراسر جهان از محصولات این شرکت استفاده می کنند.

لازم به ذکر است که استفاده از عضو مصنوعی مدتی است که در فیلم ها و تخیلات کارگردانان فیلم های تخیلی مورد استفاده قرار گرفته و جالبه بدونید که منبع این تخیلات در اصل واقیعت است. سالها است که مهندسان و دانشمندان جهان برای دستیابی به تکنولوژی کنترل عضو مصنوعی با سیگنال های مغزی تلاش می کنند.

در حال حاضر شرکت ” ای لیمب ” یکی از برترین و پیشرو ترین در این زمینه در جهان می باشد و متخصصین این شرکت بی وقفه برای پیشرفت محصولات خود و بالا بردن گستره کاربردی محصولاتشون، تلاش می کند.
از آرزو تا واقعیت
استفاده از عضو مصنوعی در صورت قطع عضو همیشه یک رویای زیبا بوده. همیشه ما فکر میکردیم که زمانی خواهد رسید که انسان به این تکنولوژی خواهد رسید.
شرکت ای لیمب با تکنولوژی خاص خود توانسته این آرزو را تا حدی به واقعیت نزدیک کند.

به علاوه محصول فعلی، محصول دیگری به نام ” ای لیمب پالس” در شرف تولید است. تولید کنندگان فرمودند که پیشرفت بسزایی نسبت به مدل قبلی خواهد داشت. و باعث تولید حرکات بیشتری میشود.

این حرکات میتواند خیلی ریز باشد. مثل بستن بند کفش یا نخ را داخل سوزن کردن

این محصول از فناوری خاصی در حرکت دادن انگشتان کاربر استفاده می کند. و این ویژگی میتواند استفاده از این عضو مصنوعی را راحت تر و طبیعی تر کند. و در عین حال میتواند اجسام رو با دقت و قدرت بیشتری نگه دارد.

وقتی انگشتان ای لیمب جسمی را می گیرند. کاربر میتواند از این فناوری استفاده کند تا جسم رو بهتر کنترل کند. این دستگاه از پالس های الکتریکی بدن استفاده می کند. این پالس ها بسیار مهم می باشند. چون باعث حرکات دقیق و ظریف می شوند
با طراحی و پوشش آلمینیومی، این محصول مقاوم و زیبا میتواند تا ۹۰ کیلو گرم حمل کند.

استفاده از بلوتوث داخلی میتواند برای بررسی و تنظیم هر محصول برای هر شخص، کمک بسزابی کند.