دسترسی به خدمات ویژه گوگل میت رایگان شد

دسترسی به خدمات ویژه گوگل میت رایگان شد

گوگل قصد دارد تا پایان شیوع کرونا و خانه نشینی بسیاری از کارمندان دسترسی رایگان به سرویس گوگل میت را تا 1 ماه دیگر تمدید کند. این سرویس باردگیر بصورت رایگان و تا اول ژوئیه ( 11 تیر) کاملا رایگان در اختیار کاربران خواهد بود.

دسترسی به خدمات ویژه گوگل میت رایگان شد

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، گوگل اعلام کرد به دلیل دورکاری بسیاری از کارمندان استفاده از سرویس Google Meet خود را برای مدتی دیگر بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد داد. پس از این موضوع و به دلیل شرایط حادتر پیش امده اکنون سرویس تله‌کنفرانس نیز رایگان اعلام شده است. استفاده از خدمات و سرویس های ارتباطی به دلیل شیوع ویروس کووید 19 با رشد چشمگیری روبرو شده است بطوریکه روزانه 2 میلیون نفر با این کاربران اضافه میشود.

بسیاری از خدمات ویژه این سرویس نیز به رایگان در اختیار کاربران خواهد بود. دو سرویس G Suite و G Suite for Education به کاربر اجازه می دهد تا یک جلسه مجازی با حداکثر 250 نفر برگزار کند. همچنین کاربران این سرویس می توانند با یک دامنه جلسات خود را برای صدهزار نفر بورت زنده پخش کنند. همه این خدمات پیش از این با پرداخت ماهیانه 25 دلار مورد استفاده قرار میگرفت. در حال حاضر استفاده از این سرویس با استقبال فراوانی روبرو شده و تعداد کاربران نسبت به ماهیش 25 برابر رشد داشته است. الیته این تعداد افزایش کاربر در پلتفرم های دیگر مانند زوم و مایکروسافت نیز وجود داشته و حتی بیش تر از این رقم بوده است.